SEMINÁŘ „24 ZÁLUDNOSTÍ MATEŘSKÉHO JAZYKA

Je třeba zdůraznit, že nejde o výuku českého jazyka, ale o unikátní 2–3hodinový seminář určený těm, kteří občas znejistí. Jednoduše a efektivně vysvětluje problematická témata české gramatiky, která Čechům komplikují život bez ohledu na vzdělání nebo pracovní pozici. A jak se sami můžete přesvědčit, zcela zbytečně.

 

Babyka ví, kde se chybuje

Od roku 1998 se Babyka specializuje na korektury především reklamních a marketingových textů, a právě na základě těchto bohatých zkušeností jsme vybrali 24 gramatických záludností, které nejčastěji opravujeme. Jde především o témata, u kterých vám nenapoví ani korekční funkce vašeho textového programu. Není výjimkou, že si účastníci až na kurzu uvědomí chyby, kterých se denně nevědomky dopouštěli.

 

Efektivně a bezbolestně

Autorský tým semináře tvoří jazyková lektorka s odborným vzděláním a praxí v Ústavu pro jazyk český a reklamní textař s dlouholetými zkušenostmi. Dokonalé skloubení odbornosti a pragmatického pohledu tak zaručuje velmi srozumitelnou formu výkladu, která je přívětivější a pro většinu klientů také účinnější než listování pravidly českého pravopisu. Každé z témat je vysvětleno v užívaném kontextu a většinou i s pomocí mnemotechnické pomůcky, která podpoří zapamatovatelnost. Semináře obvykle probíhají v prostorách objednatele, což podporuje efektivní využití pracovní doby celého zúčastněného týmu.

 

Pokud máte zájem, stačí upřesnit počet účastníků a místo konání semináře. Následně vám zašleme přesnou kalkulaci.

© BABYKA - Mgr. Milada Voborská